OSTATNIO DODANE:
Najważniejsze pułapki umowy wydawniczej

Jacek Głowacki
Draw Distance
Jak wydać swoją grę na konsolach?

Tomasz Tomaszewski
Crunching Koalas
Skuteczny pitch

Łukasz Hacura
Anshar Studios S.A.
 KONKURS NA KONCEPT GRY PRZEZNACZONEJ NA URZĄDZENIA MOBILNEKonkurs na koncept gry przeznaczonej na urządzenia mobilneWYNIKI KONKURSU

Konkurs okazał się dużym sukcesem, przechodzącym oczekiwania organizatorów. Uczestnicy zgłosili aż 30 projektów konkursowych - projektów gier. Spektrum zgłoszeń było bardzo szerokie, czerpano z istniejących już gier losowych, albo z gier na telefony, zwłaszcza free to play. Byli też i uczestnicy którzy sięgali jeszcze dalej do swoich doświadczeń z projektowaniem gier, na przykład zręcznościowych, a nawet strategicznych. Jury konkursowe stanęło przed bardzo trudnym wyborem.

1 miejsce: projekt "LOTTERY DUNGEONS"
2 miejsce: projekt: "MOBS ARENA"
3 miejsce: projekt: "MONEY ROYALE"


Gratulujemy!
Fundacja Indie Games Polska oraz Totalizator Sportowy zapraszają do udziału w konkursie, którego celem jest promocja wiedzy na temat rynku gier losowych oraz stworzenie konceptu gry przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Gry hazardowe to jeden z komercyjnie najatrakcyjniejszych obszarów rynku elektronicznej rozrywki. Z tego względu organizatorzy poszukują pomysłów innowacyjnych, odważnych, wykorzystujących nie tylko wiedzę z dziedziny tworzenia gier losowych, ale też czerpiących pełnymi garściami z warsztatu designerów “tradycyjnych” gier wideo.

Na autorów najlepszych pomysłów czekają nagrody rzeczowe oraz zaproszenia od partnera konkursu, tj. Totalizatora Sportowego, do podjęcia rozmów na temat stworzenia prototypów oraz pełnoprawnych, komercyjnych gier opartych na wybranych pomysłach.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Zapoznać się z materiałem wideo, w którym ekspert Totalizatora Sportowego tłumaczy podstawowe zasady, jakimi rządzi się rynek gier losowych. (wideo poniżej)
2. Stworzyć własny, autorski koncept na grę hazardową przeznaczoną na urządzenia mobilne, wykorzystującą w podstawowej mechanice elementy losowe.
3. W razie potrzeby skonsultować w czasie trwania konkursu swój pomysł z ekspertem Totalizatora Sportowego.
4. Przesłać zgłoszenie na adres konkurs@indiebooster.pl do dnia 14.07.2020 r.Zgłoszenie w konkursie powinno zawierać:

1. dokument zawierający opis pomysłu na rozgrywkę,
2. szkice koncepcyjne przynajmniej części interfejsu gry (podstawowych ekranów gry),
3. opis sposobu monetyzacji,
4. opis podstawowych wyzwań technologicznych związanych z realizacją konceptu,
5. formularz zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem konkursu oraz akceptacji jego zapisów [ link do wzoru oświadczenia ].

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy Twój pomysł zostanie wyróżniony, czy też nie: pełnia majątkowych oraz osobistych praw autorskich do konceptu pozostaje przy Tobie. Podjęcie rozmów z partnerem konkursu na temat stworzenia prototypu lub pełnoprawnego produktu opartego na Twoim pomyśle jest opcjonalne, a decyzję, czy chcesz do nich przystąpić, będziesz mógł podjąć po zakończeniu konkursu.

KONSULTACJE

W czasie trwania konkursu będziesz mógł skorzystać jednorazowo z konsultacji online w formie wideokonferencji z ekspertem Totalizatora Sportowego. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Aby umówić konsultację, prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby na adres konkurs@indiebooster.pl.​

NAGRODY

Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone.
1. Miejsce: Apple iPad Pro 11" + gadżety polskigamedev.pl + gadżety Totalizatora Sportowego
2. Miejsce: Apple iPad 10,2" + gadżety polskigamedev.pl + gadżety Totalizatora Sportowego
3. Miejsce: Apple iPad mini + gadżety polskigamedev.pl + gadżety Totalizatora Sportowego

KONTAKT

W razie pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt na adres e-mail: konkurs@indiebooster.pl

PLIKI DO POBRANIA:

- regulamin konkursu
- oświadczenie uczestnika konkursu

Serwis IndieBooster.pl prowadzi fundacja Indie Games Polska

Wszystkie materiały zamieszone na niniejszej stronie chronione są przez prawo. Ich kopiowanie, nagrywanie i rozpowszechnianie bez zgody jest zabronione.